УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Децентралізований зв'язок

Дорогі друзі!

Сьогоднішні реалії такі, що бойові дії можуть призвести до відключення Інтернет провайдерів від глобальної мережі. Тому з метою забезпечити резервні канали зв'язку, в Україні було запущено канадський проєкт децентралізованого зв'язоку dComms, в якому ми також беремо участь.

Суть даного проєкту полягає у використанні таких інструментів комунікації, які будуть працювати в локальній мережі, що дасть змогу залишатися на зв’язку з друзями та родиною, коли не будуть працювати звичайні месенджери.

Що саме являє собою даний проєкт, як ним користуватись і які додатки потрібно встановити, ви можете дізнатися на нашому сервері https://lviv2.dcomm.net.ua

Якщо коротко, то є можливість спілкуватися в середині локальної мережі в межах міста без інтернету. Можна спілкуватися наприклад в чаті з веб-браузера https://chat.lviv2.dcomm.net.ua/ приєднавшись до однієї з публічних груп, або створивши свою. Також можна встановити додаткок на свій сартфон і спілкуватися через нього ( вказуйте сервер matrix.lviv2.dcomm.net.ua )

Завдяки тому, що ми підключені до львівської точки обміну LVIV-IX абоненти провайдерів, які в неї входять, також зможуть отримати доступ до серверу lviv2.dcomm.net.ua і будуть мати можливість спілкуватися між собою у випадку надзвичайної ситуації коли їхній провайдер не буде мати доступу до зовнішніх каналів.  На даний момент це провайдери: Копійка, Комітех, Астра, Лінком, Нетворк-Львів, WENET, Телком, Eksi.Net 

Рекомендуємо завчасно встановити всі необхідні додатки та здійснити реєстрацію.

Коротка інструкція:

Як розпочати:

  • Створіть обліковий запис
  • Створіть/приєднайтесь до публічної кімнати
  • Створіть приватну кімнату та відправте посилання друзям

Як це працює:

  • усі особисті та групові чати наскрізно зашифровані
  • користувачі створюють приватні кімнати та обмінюються своїми ID
  • мережа локалізована у м. Львів, ніхто ззовні не зможе нею користуватися

Поділіться з друзями та близькими, створюйте ПРИВАТНІ кімнати для обміну повідомленнями.

Ми намагаємось робити все, щоб ви завжди були на зв'язку.

Разом до перемоги!