УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Захист від DDoS атак

DoS-атака (від англ. Denial of Service, відмова в обслуговуванні) - атака на обчислювальну систему з метою вивести її з ладу, коли інші користувачі не можуть отримати доступ до ресурсів системи, або коли цей доступ ускладнений. DoS-атаки проводяться в основному або для того, щоб зробити популярний сайт недоступним, нашкодити конкурентам (наприклад клієнти конкурента не зможуть зайти на сайт для купівлі товарів і т.д.) Також однією з причин є взламування системи (в позаштатній ситуації система може видавати якусь критичну інформацію).

Якщо атака виконується одночасно з великої кількості комп'ютерів, говорять про DDoS-атаку (від англ. Distributed Denial of Service, розподілена атака типу "відмова в обслуговуванні").

Послуги із захисту від будь-яких видів DDoS атак

  1. Захист від усіх видів DDoS-атак (SYN Flood, UDP / ICMP Flood, HTTP / HTTPS-атак).
  2. Ваш веб ресурс може бути належним чином "захований" (під захищеним IP) в разі, якщо Вас атакують прямо ЗАРАЗ.
  3. Фільтрація трафіку за допомогою спеціалізованого обладнання і програмними методами.
  4. Індивідуальні налаштування фаєрвола для Вашої ІР
  5. Наше обладнання та ширина каналу дозволяє організувати захист від атак до кілька десятків Гбіт в секунду.
  6. Індивідуальний підхід до кожного клієнта.
  7. Ваш сайт (сервер), можуть бути розташовані віддалено (немає необхідності в переміщенні обладнання або програмного забезпечення). Система захисту може бути встановлена без переміщення обладнання. 
    В цьому випадку весь трафік буде прийнятий, відфільтрований і відправлений назад на Ваш виділений сервер або хостинг. Ви отримаєте тільки чистий, відфільтрований трафік.

Скільки часу потрібно на впровадження захисту від атак?

В робочий час впровадження захисту займе кілька годин. Ми наполегливо рекомендуємо не зволікати з впровадженням захисту ваших ресурсів і зробити це прямо вже. Особливо якщо для Вас їх робота є критичною і атака навіть на кілька годин призведе до втрати коштів чи репутації. 

Скільки коштує захист від DDoS атак?

Вартість прораховується індивідуально, в залежності від потужності атаки, ширини каналу, типу вибраного захисту і т.п. 

Наші спеціалісти підготують для Вас розрахунок після уточнення всіх деталей. Залиште заявку на сайті або отримайте консультацію за телефоном гарячої лінії 067-67-57-710.