УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Чому не працює Інтернет?

Для багатьох людей Інтернет став невід’ємною частиною життя. У всесвітній павутині ми спілкуємося, знаходимо потрібну інформацію, обмінюємося нею з іншими людьми, здійснюємо покупки і багато іншого. Неможливо собі уявити сучасну людину, яка б хоч раз не користувалася Інтернетом і того, хто б жодного разу не зіткнувся з тим, що підключення до Інтернету чомусь відсутнє.

Для перевірки наявності аварій по Вашій адресі, введіть будь ласка персональний платіжний код або номер угоди

 

Можливі причини чому Інтернет може не працювати:

(доречі більша половина звернень від наших абонентів, що не працює Інтернет -  по причині проблеми в самого абонента, а не проблеми в провайдера)

1) Забули оплатити послуги.

В цьому випадку потрібно поповнити рахунок, або активувати послугу "Робота в кредит" і зв'язок відновиться.

2) WI-FI роутер або інше обладнання яке використовується для доступу в Інтернет "зависло"

Будь-яке обладнання з тих чи інших причин може перестати працювати.  Одна з причин в тому, що воно підключене до електромережі, а там бувають перепади електроенергії. Ваше обладнання може просто перегрітися і давати збої. Щоб повернути його до нормальнох роботи, потрібно вимкнути вилку Вашого приладу з розетки. Кілька хвилин почекати. Потім увімкнути вилку в розетку. Обладнання  заново включиться і є велика ймовірність, що воно знову почне нормально працювати.

3) Невірні налаштування на роутері ( маршрутизаторі )

В нашій мережі використовується сучасний метод авторизації - DHCP

Але якщо Ви заміните роутер на інший, то можливо виникне необхідність в особистому кабінеті  натиснути кнопку "Реєстрація нового обладнання"

Також не забудьте поставити пароль на wifi і вибрати надійне шифрування: wpa2 або wpa3 (цей тип шифрування буде доступний на роутерах трохи згодом)

4) Невірні налаштування на самому комп'ютері\ноутбуці

Щоб зрозуміти, що проблема саме з певним пристроєм, а не з Інтернетом чи роутером достатньо перевірити роботу Інтернету на іншому пристрої. Якщо на ньому все працює добре, то потрібно розбиратися саме з тим пристроєм на якому немає зв'язку. 

Як варіант це може бути через віруси або навпаки через антивірус з невірними налаштуваннями (особливо якщо в ньому є функція фільтрації Інтернет трафіку). Для перевірки антивірус можна відключити на деякий час.

5) Проблема в Інтернет провайдера.

В будь-якого провайдера колись може статися технічний збій. В такому випадку потрібно зателефонувати до нас для отримання детальнішої інформації.

Ми стараємось відновити зв'язок в найкоротші терміни. В нас працює потужна система цілодобового моніторингу роботи мережі і переважно ще до Вашого дзвінка ми знаємо про проблему і відповідно її вирішуємо (звісно якщо це проблема не локальна, а наприклад не працює Інтернет в цілому будинку)

6) Якщо Ви все перевірили, але Інтернет все рівно не працює, зателефонуйте до нас в технічну підтримку за телефонами:

(032)2471112, (093)1700737, (050)1000171, (067)6757710

Ми спробуємо Вам допомогти і при потребі направимо спеціаліста для вирішення проблеми на місці.

Якщо причина відсутності Інтернету є по вині провайдера, то ремонт (відновлення) для абонентів є безкоштовним.