УВАГА! В нашій мережі загальна аварія! Час відновлення до 1 год. Просимо вибачення за незручності

Проблема роботи деяких роутерів TP-Link Archer A6 і C6

Спільно з компанією TP-Link була виявлена проблема роботи модельного ряду роутерів TP-Link Archer A6 і Archer C6 апаратних версій 2 і 3. У версії 4 дана проблема не виявлена.

Проблема полягає в тому, що з'єднання з Інтернетом пропадає, а якщо перезапустити живлення роутера, то Інтернет з'являється, але потім знову пропадає через 10 хвилин.

Проблема була діагностована і виправлена у нових версіях програмного забезпечення (ПЗ) для наступних моделей роутерів TP-Link:

- Archer C6 v2 (EU регіон). Версія ПЗ 1.3.7 від 13.06.2022

- Archer C6 v2 (RU регіон). Версія ПЗ 1.3.0 від 05.06.2020

- Archer C6 v3.2 (EU і RU регіони). Версія ПЗ 1.0.14 від 23.09.2022

Для вирішення проблеми потрібно встановити на роутер найновіше програмне забезпечення.

Коротка інструкція

- Підключитись до роутера і перейти на веб-сторінку його налаштувань за адресою http://tplinkwifi.net

- Ввести адміністративний пароль роутера. Можливі варіанти: admin, admin1, admin123 або admin321. Або ввести ваш пароль до Wi-Fi

- Внизу сторінки можна побачити апаратну версію пристрою і версію програмного забезпечення. Потрібно порівняти номери версій і якщо ваша версія нижча за вказані в таблиці, то перейти до оновлення програмного забезпечення.

Оновлення програмного забезпечення можна знайти в розділі: Advanced (Додатково) -> System Tools (Системні інструменти) -> Firmware Upgrade (Оновлення ПЗ). Там потрібно натиснути кнопку "Check for Upgrade (Перевірити наявність оновлень)". Після цього буде знайдено найновіше оновлення і запропоновано запуск процедури оновлення. Підтверджуємо запуск.

Далі буде виконано оновлення, яке може тривати близько 3 хвилин, відбудеться перезавантаження роутера і він почне працювати коректно.

Якщо по певним причинам вам не вдається виконати процедуру оновлення самостійно, тоді зв'яжіться будь ласка з нашою технічною службою і замовте візит майстра.